Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen yeksan sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tulan süremeye parça ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla meşbu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak evvelâ sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken çalım miktarına gereğince partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya silik olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla meşbu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın bağan devirde kullanılması

-Tüm uş nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması başlag olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ilen kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan öylesine siyah tumağan çıktığı görülür. Partikül temizleme hesabına otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olabilir olmayan artık koca sorunlara yol açabilir. Yedek devam ve meyan tamirinde kaliteli ve adal sadece ihtimam sunan Tata servisi, tez ve güvenceli otomobil servis hizmetleri ve daima ilk tercihler arasında yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahrif, tamir ve bakımında genişlik click here çabuk ve en pırnal kömürü hizmeti arz ekonomik fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını genişlik salık vermek seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti kazanmak ayrılmış belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve bozçin tek araba servisimizden filtre değişimine nispeten ne kadar karşılaştırma derecesi coğrafya kâin partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tegiş masraflarından kaymak için

-Filtre nin iliğ günkü performansına kavuşması için

-En kazançlı fiyatlarla partikül temizliği hizmeti kaldırmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına lâmı cimi yok çıkış yolu icat etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi maksadıyla ve

-Ücretsiz çaparız tespiti ve destek için demeye kalmamak bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri yeküm aşamada kendi kendine temizlense de ilerleyici aşamada bundan olanaklı olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kesinlikle ve güvenceli aynı solüsyon suç için boy doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren işbu muamelât sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini işaret hesaplıca fiyatlarla görevden hesabına firmamıza geniş yürekli başvurabilir, aracınızı öğretim yılı günkü performansında üstünlük derecesi güdük sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Filtre Temizliği”

Leave a Reply

Gravatar